A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Терапевтичне відділення

Стаціонарна допомога  хворим терапевтичного профілю  надається у відділенні, яке розташоване на 1-му поверсі  лікувального корпусу лікарні. Відділ розгорнутий на 40 ліжок , з них 35 ліжок терапевтичного профілю, 5 - для реабілітації потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС. Щороку медичну допомогу отримують 1700-1800 хворих. До їх послуг 2-х, 3-х та 4-х місні палати з санвузлами, маніпуляційний кабінет, їдальня.

Засноване відділення в 1945 році. В різні роки його очолювали висококваліфіковані лікарі: Магда Микола Павлович1945-1965рр. Вікторенкова Зіна Семенівна1965-1981рр. Цимбалюк Віктор Митрофанович, який очолював службу з 1981 по 2001 роки.

З 1970 по 1992 терапевтом працював  досвідчений  лікар Короленко Дмитро Іванович, який користувався великим авторитетом серед жителів міста та району, до нього зверталися за медичною допомогою як дорослі, так і діти.

У районі почали організовуватись лікарські амбулаторії. Терапевтичне відділення нараховувало 60 ліжок. У районі працювало 40 терапевтів. Для покращення своєчасної діагностики серцевих захворювань, ще у 1972 році було запроваджено дистанційний запис ЕКГ.

Починаючи з  2001 року завідує відділенням Синоверська Любов Степанівна, лікар вищої категорії.

Медичну допомогу хворим надають лікарі-ординатори вищої категорії Цимбалюк В.М. та Андріїв Ю.М., а також лікар II-ї категорії Грицюк П.В., старша медична сестра Шевчук Р.І. маніпуляційна медична сестра Луник М.Є. та палатні медсестри: Ковальчук М.П., Пелепюк О.В., Блауш Н.Б., Миронюк М.С., Мисевич М.Р., Загайкевич Є.В., КовальчукЗ.В., Меренчук Х.С., Підручняк О.І.

За санітарним станом у відділенні слідкує сестра-господиня Панфьорова Б.Б., якій допомагають молодші медсестри: Скрипничук Ф.Т., Марусяк Т.Ф., Злуховська І.І., Монич О.В.

Колектив терапевтичного відділення з року в рік виконує планові показники роботи, впроваджує в практику нові методи обстеження і лікування. Так з травня 2017 р. в ЗЦРЛ проводиться коронарографія - рентгеноконтрасний метод дослідження, за допомогою, якого визначається стан артерії серця. Проводить дану методику лікар-анестезіолог, заступник директора з медичної частини Козицький М.І., який пройшов курси з інтервенційної кардіології  на базі Київського Національного Медичного Університету ім.Шупика та успішно впроваджує свої знання в медичну практику районної лікарні.

Хворих для цієї процедури направляють і готують лікарі терапевтичного відділення.

Також з лютого 2018 р. в відділенні проводиться холтерівське моніторування ЕКГ та АТ.

За сприяння народного депутата України Барни Олега Степановича із державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку було виділено кошти в сумі 103 тис. гривень для придбання комплексу електрокардіосигналів та артеріального тиску кардіосенс АД.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора