A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Адміністрація

Головний лікар

Оскоріп Василь Михайлович

Закінчив Чернівецький державний медичний інститут в 1990 році. Працював на посаді лікаря акушер - гінеколога , з 1996 р. переведений на посаду завідуючого акушерсько – гінекологічного відділення, з 2000 року призначений на посаду заступника головного лікаря по дитинству і пологовій допомозі. З 02.07.12 р. рішенням Заліщицької районної ради від 06.06.12 р. № 237 призначений головним лікарем КЗ «Заліщицький районний Центр ПМСД», з 04.02.13 р. переведений на посаду головного лікаря Заліщицької ЦКРЛ, де працює по даний час Загальний лікарський стаж - 23 роки. Йому присвоєні вищі кваліфікаційні категорії лікаря акушер-гінеколога та організатора охорони здоров’я. В 2016 році нагороджений грамотою Верховної Ради України. Є лауреатом всеукраїнської відзнаки «Головний лікар року 2017». У 2018р. закінчив магістратуру на кафедрі менеджменту та публічного управління зі спеціальності «Менеджмент управління закладів охорони здоров’я», на базі Тернопільського Національного економічного університету; захистив магістерську роботу на тему: «Організація аналітичного супроводу діяльності закладів охорони здоров’я».


Заступник головного лікаря з експертизи і тимчасової непрацездатності

Танчик Наталія Володимирівна

Закінчила лікувальний факультет Тернопільської державної медичної академії  ім. І.Я. Горбачевського (1998). 1998-2000 рр. проходила підготовку в інтернатурі на базі Львівського державного медичного університету ім. Д.Галицького за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина». З 2000 року - лікар загальної практики сімейної медицини Заліщицької центральної комунальної районної лікарні. Від 2005 року, після відкриття відділення загальної практики - сімейної  медицини на базі  районної  поліклініки Заліщицької ЦКРЛ (в складі відділення функціонувало 5 кабінетів – 12 сімейних лікарів), була призначена завідуючою. З липня 2012 року – після створення КЗ «Заліщицький районний Центр ПМСД» призначена заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення. Від лютого 2013 року - заступник головного  лікаря з медичного обслуговування населення та організаційно-методичної роботи Заліщицької ЦРЛ. З 2015 р. призначена заступником головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності. Має вищу кваліфікаційну категорію з «Сімейної  медицини» та «Організації і управління охорони здоров’я». Відзначалася грамотами Заліщицької міської ради, районної державної адміністрації та районної ради, грамотами управління охорони здоров’я. Нагороджена Грамотою Верховної Ради України.


Заступник головного лікаря з медичної частини

Козицький Микола Іванович

Закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа». 1997-1999 рр. проходив інтернатуру за спеціальністю «Анестезіологія» на базі Заліщицької центральної комунальної лікарні. З лютого 1999 року лікар-анестезіолог Заліщицької центральної районної лікарні. У жовтні 2000 року підвищував свою кваліфікацію на курсах інформації та стажування з циклу «Дитяча анестезіологія», де оволодів знаннями та практичними навиками згідно з затвердженим навчальним планом та програмою. У березні 2003 року пройшов передатестаційний цикл за спеціальністю «Анестезіологія» на базі Тернопільської державної медичної академії ім. І.Я. Горбачевського, а в жовтні 2003 року атестаційною комісією при УОЗ Тернопільської облдержадміністрації присвоєна друга кваліфікаційна категорія. У листопаді-грудні 2007 року пройшов передатестаційний цикл за спеціальністю «Анестезіологія» на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, присвоєна перша кваліфікаційна категорія. У червні 2008 року виступив на всеукраїнській науково-практичній конференції «Надання невідкладної допомоги з перитонітом в умовах районної лікарні». З 02.01.2013 по 31. 01. 2013 пройшов передатестаційний цикл за спеціальністю «Анестезіологія» на базі Тернопільської ДМА імені І. Я. Горбачевського, кафедра хірургії з анестезіологією №2. В складі бригади лікарів приймав участь в наданні допомоги постраждалим на майдані під час Революції гідності, брав участь в волонтерському русі допомоги воїнам АТО на сході країни. В складі бригади лікарів приймав участь в наданні допомоги постраждалим на майдані під час Революції гідності, брав участь в волонтерському русі допомоги воїнам АТО на сході країни.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора