A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Служба анестезіології та інтенсивної терапії в Заліщицькій ЦКРЛ створена в 1969 р.

Першим лікарем-анестезіологом в 1969 р. був призначений Ю.Є.Заводович, який в подальшому працював обласним дитячим анестезіологом.

З 1970 по 1976 роки анестезіологом працював Якимчук Я.В. пізніше - заступник головного лікаря.

З 1976 по 1979 роки лікар анестезіолог - травматолог Іванський М.Г.

Першою медичною сестрою анестезистом працювала Михайлюк О.П., яка працює і в даний час.

В період з  1979 по 2007 роки  службу анестезіології та інтенсивної терапії в районі очолював  Мороз В.П.

В 1985 р. створена анестезіологічна  група в складі лікарів: Мороз В.П.,Заєць М.Г., Хомишин Т.П. та медсестер анестезистів: Михайлюк О.П., Стойко Л.С., Кнак С.В., Пупеза С.Я.

З 1994 по 2005 лікарем – анестезіологом відділення працював Заєць М.І. ( з 1983-лікар госпіталю інвалідів ВВв), по сумісництву виконував обов'язки лікаря-уролога.

В районній лікарні  відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, де працювали лікарі: Мороз В.П.-завідувач реанімаційного відділення, Заєць М.Г., Хомишин Т.П.,  Івануц  О.Я., Чопик Я.О.

З 1994 р. по 2004 р. групу лікарів поповнили: Одайський В.Ф., Козицький М.І., Цимбалюк О.В., Жук І.Р.

У цей час працюють медсестрами анестезистами: Михайлюк О.П., Кнак С.В., Пупеза С.Я., Кафлюк У.А., Рудик О.І., Гриник Л.Я., Ященко Н.Д., Курилик Ю.Р.

Лаборанти: Саламандик М.В., Добровольська А.Я., Гошовська Л.В., Червоногріцька Л.С.

Молодші медсестри: Рогацька Г.М., Костинюк О.С., Гундяк Н.М., Семенюк О.М., Никорук Л.І.

Починаючи з 2007 р. і по даний час службу анестезіології та інтенсивної терапії в районі очолює Жук І.Р.

З 2011 р. на роботу прийнятий анестезіолог Турковський А.В., який з 2017р. перебуває в зоні операції об’єднаних сил.

У даний час у відділенні працюють анестезіологи: Жук І.Р., Козицький М.І., Цимбалюк О.В., Хомишин Т.П., Івануц О.Я., Одайський В.Ф.

Медсестри анестезистки: Кавчак Ю.Р., Кнак С.В., Пупеза С.Я., Махайлюк О.П., Якимець Г.І., Партика Л.С., Віділюк І.М., Демянів М.В., Шимків О.Б., Осадчук Л.П., Витрикуш Л.В.

Фельдшери-лаборанти: Мандзюк Г.Я., Макух Г.І., Червоногріцька Л.С., Герелевич А.Й.

Кожний рік у відділенні лікується більше тисячі пацієнтів,більша половина з них- післяопераційні хворі, на другому місці-хворі з терапевтичною паталогією, на третьому-з неврологічною.

Анестезіологами відділення за рік виконується більше тисячі пятисот наркозів, з них більше двісті наркозів становить спінальна анестезія, більше ста наркозів у рік виконується з використанням севорану, решта - довенні наркози.

Анестезіологи володіють усіма сучасними методами довенного та інгаляційного наркозів.

Використовують також епідуральну анестезію при операціях на органах черевної порожнини та нижніх кінцівках. У край важких хворих використовують методику пролонгованого малотоксичного наркозу оксибутиратом натрію.

Відділення та операційний блок забезпечені апаратурою найвищих стандартів. Мають сучасні апарати для наркозу і спостереження за важкими хворими. Є генератори кисню, який дозволяє проводити оксигенацію хворого киснем при відсутності кисню у балонах чи системі. Для виготовлення гіпохлориду є апарат електрохімічної детоксикації. Є також три дефібрилятори, портативні апарати для зняття ЕКГ,  два наркозні  апарати «Leon plus», які дозволяють проводити інгаляційний наркоз по європейських стандартах та багато іншої апаратури.

У відділенні є апарат УЗД  та апарат для цифрової комп’ютерної рентгенографії AGFA DX D100, який дозволяє  робити  рентгенівські знімки будь-якої частини тіла хворого  безпосередньо на його ліжку у цифровому форматі.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора