A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Інфекційне відділення

Інфекційне відділення Заліщицької ЦРЛ відкрите у 1950 році, було розгорнуто на 20 ліжок. Очолила його лікар Карпека Леоніла Василівна. Медичними сестрами в той час працювали монахині.

У відділенні діагностувалися переважно дитячі інфекції: висипний та черевний тиф, інфекційний гепатит. Боксованих палат на той час не було.

З 1979 р. по 1989 р. відділення очолював лікар Короленко Дмитро Іванович.

 За цей час створено боксовані палати, удосконалений санпропускник.

У відділенні працювали: старша м/с Сальнікова Л.С., палатні м/с Росохата Л.С., Коломієць Н.І.

З 1989 р. по 2003 р. завідуючим відділення був Гураль Іван Васильович.

Відділення розраховувалося на 20 ліжок для дорослого населення.

Починаючи з 2003 р. і по даний час відділення очолює лікар вищої категорії Кавчак Василь Юрійович.

Нині у відділенні працюють медичні сестри вищої категорії: Сорока О.Ю., Куник Н.Г., Лугофет Т.В., медичні сестри Омельчук І.Я., Симинюк Г.П., Ільніцька М.В. та молодші м/с: Пех М.І., Бойчук Г.В., Натуркач Г.П., Ковалишин О.М., Стасюк М.М.

Завдяки реконструкції лікарні  відділення розширено у 2013р., добудовано додатково санпропускник, зроблено капітальний ремонт. Відділення забезпечено необхідною апаратурою. Проводиться лабораторне обстеження на ряд інфекційних захворювань.

Щороку у відділенні лікується близько трьохсот хворих. Оздоровлюються пацієнти з кишковими захворюваннями, інфекцією, що передається повітряно-крапельним шляхом. У разі необхідності інфекційне відділення готове до надання невідкладної допомоги на випадок завозу чи заносу особливо небезпечних інфекцій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора