A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Травматологічне відділення

У 1976 р. на базі Заліщицької ЦРЛ було відкрито травматологічний відділ на 20 ліжок, але в зв’язку з реформою в галузі охорони здоров’я залишилось 10 - при хірургічному відділі.  

На даний час у відділі працюють 4 травматологи, серед яких лікарі вищої категорії: Іванський М.Г., Піхлик Р.М., лікар першої категорії Сандецький О.В., лікар другої - Кухарчук О. І. Завідуючим відділення є Піхлик Роман Михайлович.

Ортопеди травматологи у повному обсязі володіють методами надання ургентної та планової допомоги хворим з травмами опорно-рухового апарату.

У відділі виконується оперативні втручання при ушкодженнях та травмах сегменту поясу верхньої та нижньої кінцівок з “mini” доступів за допомогою накісткових титанових малоконтактних LSP-пластин та інрамедулярного остеосинтезу довгих трубчастих кісток за допомогою систем PFN1, PFN2.

Остеосинтез базисцервікальних переломів шийки стегна кальованими гвинтами. Дані оперативні втручання виконуються на тракційному ортопедичному столі під контролем мобільної рентгенівської С-дуги («Ziehm Solo»).

Перевагою даних методів оперативного лікування вважається: атравматичність та стабільність фіксації сегменту перелому, рання мобілізація, зменшення больового синдрому в післяопераційному періоді. Що є найбільш актуальним для людей похилого віку.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора