A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Управлінський апарат

Кадрову політику, як інструмент забезпечення ефективності функціонування закладу охорони здоров’я, здійснюють працівники відділу кадрів Коцюбійчук В.О. та Глотова Г.М.

Правову допомогу в організації та управлінні системою охорони здоров’я та представництво інтересів медичного закладу здійснює юрисконсульт Бурик Н.М.


Організаційно-технічне забезпечення адміністративно -розпорядчої діяльності адміністрації закладу, контроль за проходженням службових документів, ведення діловодства здійснюють завідувач відділом діловодства Буринюк А.Й. та секретар Ковалів О.В.


Фінансово-бухгалтерська служба лікарні є одним з провідних підрозділів управлінської структури, яка забезпечує формування повної і достовірної інформації про результати діяльності та майновий стан, необхідної для прийняття ефективних рішень, здійснення контролю за використанням матеріальних, трудових, фінансових ресурсів і попередження негативних явищ у господарській діяльності. Бухгалтер – не просто посада, це величезна відповідальність, яка вимагає особливого підходу і знань. Колектив бухгалтерії районної лікарні в різні роки очолювали Гончарик П.Д., Желізняк М.М., Гев’юк О.Ф. Заступником головного бухгалтера з 1964 по 1995 рр. працювала Цимбал Е.О. З 2000 по 2012 р. централізовану бухгалтерію, яка обслуговувала центральну районну лікарню. 15 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, районну поліклініку очолювала Корилюк Н.С.

Заступником її була Мала М.Й., яка працювала з 1967 року. В той час працювали спеціалісти Братанич Г.А., Михайлюк Л.Р, Шиманська О.І, Миндзул Г.М., Гречина М.В., Щасна Л.В., Михайлюк Л.Є., Зубик О.І., Бень Н.В. В 2012 році у зв’язку з реорганізацією районної лікарні, відмежуванням амбулаторій ЗПСМ в окрему установу, централізована бухгалтерія була перекваліфікована у бухгалтерію Заліщицької районної лікарні. З лютого 2013 р. і по даний час головним бухгалтером є Соболевська Оксана Ярославівна.

Під її керівництвом працюють спеціалісти з вищою економічною освітою: заступник головного бухгалтера Корилюк Н.С., економіст Кінащук Л.М., Палюх М.Ф., провідні спеціалісти – бухгалтери Сусло Л.В., Вербіцька І.І., Кузнецова Ю.Р., Бережанська І.С., Щурко М.С., Гречина М.В., Кашуба О.І.

Працівники бухгалтерії високоосвічені компетентні, постійно удосконалюють свій професійний рівень, володіють останніми нововведеннями у сфері бухгалтерського обліку, відповідають стандартам Міжнародної федерації бухгалтерів.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора