A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Медичний апарат

Робота лікарсько-консультативної комісії Заліщицької районної лікарні бере початок з 1979 року,  очолював її в той час завідувач поліклініки Гриців В.Є. З 1983 по 2015 головою ЛКК працював заступник головного лікаря Горук В.Ю.

Нині очолює роботу служби заступник  головного лікаря з експертизи і тимчасової втрати працездатності Танчик Н.В., працювала заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення, лікар вищої кваліфікаційної категорії по сімейній медицині та організації і управлінні охороною здоров’я ; секретарем є Мотринчук С.Ф., фельдшер вищої кваліфікаційної категорії, стаж роботи на даній посаді 20 років.

В склад ЛКК входять районні спеціалісти, лікар - реабілітолог районної поліклініки.


Сестринська служба

«Медична сестра – це ноги безногого, очі сліпого, підтримка дитині, джерело знань і впевненості для молодої матері, уста тих, хто надто безсильний і заглиблений у себе, щоб говорити»  слова Вірджинії  Хендерсон, сестри милосердя, однієї з основоположниць сестринської справи, як професійної діяльності.

У Заліщицькій районній лікарні  працює  200 сестер медичних. Організаційно-методичну роботу разом із старшими медичними  сестрами організовує головна медична сестра  Яковець І.І. – фахівець з вищою категорією. Старші медичні сестри  Шевчук Р.І., Тимчук О.Г. передають досвід молодшому поколінню.

Щорічно з метою підвищення рівня знань персонал лікарні  проходить курси підвищення кваліфікацій на базі Тернопільської обласної  лікарні та Чортківського медичного коледжу.  Підвищують  свій  професійний рівень на сестринських конференціях, які проводяться в районній лікарні із подальшою здачею заліків, захисту практичних навиків.

З метою відзначення кращих за фахом медичних сестер на виконання наказу управління охорони здоров’я ОДА, в  нашому закладі  проводяться конкурси «Краща сестра медична».

Пам’ятають і цінять в нашому закладі роботу колишніх  головних медичних сестер: Олійник Г.П. - за час роботи головною медсестрою (1990-2010) удостоєна Звання заслужений працівник охорони здоров’я; Братанич Л.І., Штипованої Л.І. ( була заступником головного лікаря з медсестринської допомоги);  старших медичних сестер: Дорошенко М.В., Якимчук Т.К., Лєбєдєва Г.І., Старко Г.В.

Якимчук Т.К. працювала в районній поліклініці Заліщицької лікарні з 1966 року медичною сестрою, з 1999 по 2003 р. була старшою медичною сестрою поліклініки з 2004 по 2011 рік медична сестра наркологічного кабінету.


Діяльність аптечного пункту лікарні забезпечують медичні сестри вищої категорії  Олійник Г.П., Желізняк О.Б.

На належному рівні під керівництвом заступника головного лікаря з медичної частини, керуючись досвідом та знаннями, слідкують за своєчасним замовленням лікарських засобів, їх облік, раціональним використання їх у підрозділах.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора