A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Інформаційно-аналітичне відділення

Відділення засноване у 1962 р. Свою діяльність спрямовує на реалізацію державної політики в службі медичної статистики та інформатизації галузі охорони здоров’я в закладі. Основним завданням є навчання кадрів, планування обліку та звітності роботи лікарні, проведення контролю за веденням медичної документації.

На час заснування тут працював тільки один медстатистик і машиністка. Лікарем-статистиком був Волосюк І.М., заступником головного лікаря з медобслуговування сільського населення і завідуючим оргметодкабінетом призначено Хазіна Мойсея Давидовича.

У різні роки заступниками головного лікаря з мережі, зав. ОМК працювали: Кучма В.М., Гулик  В.А., Триюда О.Г., Синоверський Л.В., Якимчук Я.В., Чопик Я.М., Штипований В.М.

У даний час інформаційно-аналітичне відділення очолює Горук Василь Юрійович.

Лікарями-статистиками працюють Красніков В.О., Євтенко-Решетило І.Є.

Велику роботу здійснюють медичні статистики Зенюк І.М., Побігун Г.М.

Одним із важливих підрозділів є комп’ютерний, де під керівництвом інженера-програміста Мендика Р. Б., операторами працюють Мороз Н.М., Соколовська Л.С.

З 1998 по 2012 роки – інженер-програміст Ухналь Ю.Д.

У роботі інформаційно-аналітичного відділу нині застосовуються інноваційні технології. На основі комплексної інформаційної системи «УкрМедСофт» відбувається об’єднання всіх інформаційних потоків у єдину систему і забезпечується автоматизація  різноманітних видів діяльності закладу. Завдяки статистичній системі «МедСтат» проводиться обробка та систематизація даних медичної звітності, впроваджується перехід на електронний документообіг. Програма «MS Lite» - одне із провідних завдань, яке вирішує інформаційно-аналітичне відділення для визначення рівня готовності нашого закладу до формування даних щодо пролікованих пацієнтів в стаціонарних відділеннях та їх передачі до центру медичної статистики МОЗ України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора