A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Заліщицька центральна міська лікарня" Заліщицької міської ради

Господарська служба

Повноцінне функціонування усіх відділів районної лікарні багато в чому залежить від роботи господарської частини, як складається з наступних підрозділів: харчоблок, прально-гладильний блок, автопарк з 5-ти автомобілів, інженерної служби, обслуговуючого персоналу та охорони.

Якісне та поживне лікувальне харчування, забезпечення дієтичною їжею здійснює харчоблок під керівництвом дієтсестри Манчуленко М.П. та завідуючої продуктовим складом Курчак О.І. Вкладають свої знання і душу в приготуванні якісних лікувальних страв кухарі: Гуцуляк Я.Д., Калакайло Г.Я., Шмир Г.С.

Персонал кухні працює на сучасному обладнанні: електричні плити, морозильні та холодильні шафи, пароконвектомат, духові шафи, електричні девайси для роботи з овочами та м’ясом.

Постачання сільгосппродукції від виробників та спонсорів контролює Куриляк М.П. Особливу допомогу щодо постачання і забезпечення сільгосппродуктами харчоблоку районної лікарні надає начальник відділу з питань аграрно промислового розвитку Заліщицької РДА Тимчук Іван Михайлович, керівники та виробники сільськогосподарської продукції: Фірташ М.Г., Сандецький В.І., Марусяк І.М., Ландяк В.І., Долотко М.М., Розлуцький М.В., фермер с.Винятинці Тимофійчук П.Я. Переробку та консервацію овочів і фруктів колектив харчоблоку проводить власними силами.

Прально-гладильний блок районної лікарні обладнаний трьома сучасними пральними машинами виробничого призначення, та однієї побутової, сушильної машини та іншим сучасним обладнанням.

Забезпечення приміщень райлікарні теплом здійснюється від котельні на альтернативному паливі. Безперебійну роботу та забезпечення паливом здійснює спеціалізована фірма, яка орендує котельну.

Постачання води здійснюється від міської мережі через автоматизовану насосну станцію, обладнану резервними ємкостями на 30м3 води, потужними насосами та системою автоматики. Постачання медичного кисню по відділах райлікарні здійснюється із загальної кисневої по киснепроводах.

Контроль за постачанням тепла, води та кисню здійснює кисневик-сантехнік Гибайло В.П. Відповідальним за видачу дезінфукуючих засобів для продення дезінфекції приміщень, інвентаря, особистих та лікарняних речей є Лецко В.Я.

На випадок відключення енергопостачання лікарня забезпечена потужним дизель-генератором роботу якого та функціонування електрощитових, вентиляції та ліфта контролює електрик Курпилянський Є.В.

Ремонти віконних та дверних блоків, замків та меблів здійснює столяр Долинюк М.В.

Функціонування медичного обладнання, комп’ютерне забезпечення та їх ремонт здійснює інженер по ремонту та експлуатації Мендик Р.Б.

Правильність та своєчасну перевірку медичних і вимірювальних приладів контролює інженер-метролог Куриляк М.П.

Контроль за архівне зберігання медичної документації забезпечують Лучик І.М., Воробель С.В.

Безпечні умови праці, навчання та інструктаж персоналу контролює інженер по охороні праці Пшик О.М.

Транспортування хворих та всі господарські перевезення здійснюється водіями: Копко М.М., Данилець В.В., Прокопчук І.В., Біблій П.С., Юречко З.І.

Охорона об’єктів райлікарні та території здійснюється 4-ма вартівниками: Корилюк Я.С., Чорний О.В., Шалагон Ю.І., Горячко М.В., які активно допомагають в роботі обслуговуючому персоналу.

Загальна чисельність працівників господарської служби-28 чоловік.

Нині очолює службу Бабаєць Віктор Олександрович.

В різні роки службою керували Теслюк С.Д., Чорна Л.П., Савірко Я.О., Щотчук В.Д., та Буряк Я.Й.

Медичні працівники Заліщицької районної лікарні працюють, віддаючи свій професіоналізм і знання, зусилля і час, своє здоров’я і душу , беручи на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаючи найцінніше, що є у людини – її життя. Саме завдяки цьому наша лікарня протягом останніх років займає перші рейтингові місця по показниках своєї роботи серед медичних закладів області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора